2 pokoje w centrum Gdańska z widokiem na MOTŁAWĘ

Mieszkanie na sprzedaż
870 000,00 PLN , Pow. 29 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
29 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Śródmieście , Chmielna
Rok budowy:
2016
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
EX488006
Cena za m2:
30 000,00 PLN
GRAND ESTATES ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, inwestycyjny apartament z widokiem na Motławę, położony w samym sercu Gdańska - przy prestiżowej ul. Chmielnej.

MIESZKANIE:

Na sprzedaż stylowy i w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 29 m², usytuowany na 2. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu.

Lokal wyróżnia się przede wszystkim unikalnym widokiem na Motławę oraz funkcjonalnym układem, który doskonale sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem krótko- lub długoterminowy.

W skład apartamentu wchodzą:
• salon z aneksem kuchennym
• sypialnia
• łazienka
• przedpokój
• balkon z widokiem na Motławę - idealna na relaks i poranną kawę

Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do użytkowania. Jasne, dobrze doświetlone wnętrza oraz przemyślana aranżacja sprawiają, że mimo kompaktowego metrażu przestrzeń jest bardzo komfortowa.

Dodatkowym atutem jest prywatna komórka lokatorska zlokalizowana naprzeciwko mieszkania - niezwykle wygodne i rzadko spotykane rozwiązanie.

BUDYNEK:

Nowoczesny apartamentowiec o wysokim standardzie wykończenia.

• reprezentacyjne części wspólne
• całodobowa ochrona
• wysoki standard inwestycji
• budynek przystosowany pod najem krótkoterminowy

LOKALIZACJA:

Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Gdańska - jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Trójmieście.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się:
• Motława i tereny spacerowe
• ul. Długa i Stare Miasto - ok. 5 minut pieszo
• restauracje, kawiarnie i klimatyczne lokale