Nowa Letnica, wykończone mieszkanie blisko plaży!

Mieszkanie na sprzedaż
559 000,00 PLN , Pow. 32 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
32 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Gdańsk Letnica , Sucha
Rok budowy:
2020
Piętro:
10 na 16
Numer oferty:
EX733831
Cena za m2:
17 468,75 PLN
Grand Estates ma przyjemność zaprezentować apartament, który jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. To nie jest zwykła kawalerka - to przemyślana, 32-metrowa przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie, estetyce i funkcjonalności, zlokalizowana przy ul. Suchej w sercu Nowej Letnicy.

Wnętrze, które inspiruje:

Mieszkanie wyróżnia się wysokim standardem wykończenia i spójną, przytulną stylistyką. Sercem apartamentu jest jasny salon, z którego wyjdziemy na balkon oferujący kojący widok na Zatokę Gdańską. Oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia oraz nowoczesna łazienka tworzą układ idealny - zarówno dla singla ceniącego przestrzeń, jak i pod luksusowy najem. Każdy detal, od oświetlenia po wysokiej klasy sprzęt AGD, został dobrany tak, by cieszyć oko i ułatwiać codzienność.

Prestiżowy adres i styl życia:

Budynek to nowoczesny apartamentowiec, który wita mieszkańców reprezentacyjnym lobby z całodobową recepcją i ochroną. Osiedle w Nowej Letnicy to synonim nowoczesnej urbanistyki:

  • Prywatne patio z parkową zielenią i kojącym szumem strumyka.
  • Poczucie bezpieczeństwa dzięki monitoringowi i systemowi wideodomofonów.
  • Kompletna infrastruktura handlowo-usługowa w zasięgu kilku kroków.

Lokalizacja bez kompromisów:

To jedno z najlepiej skomunikowanych miejsc w Gdańsku. W zaledwie 10 minut dotrzesz do piaszczystej plaży w Brzeźnie lub do tętniącego życiem centrum miasta. Bliskość tunelu pod Martwą Wisłą zapewnia błyskawiczny wyjazd z Gdańska, a liczne ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne zachęcają do aktywnego wypoczynku.